Zobu implantācijas pakalpojumi

 • Nr. Implantu sistēma

  Implantācijas cena 1.etaps- ķirurģija

 • 1. Straumann Roxolid SLActive (Šveice)

  690 EUR

 • 2. Straumann Roxolid SLA (Šveice)

  640 EUR

 • 3. Neodent (Brazīlija)

  520 EUR

 • 4. Implanta atsegšana (smaganu formēšana)

  70 EUR

Vispārīgi ieteikumi, izvēloties ārstēšanu ar zobu implantiem: zobu implanti ir viens no drošākajiem risinājumiem medicīnā, un mūsdienās zobu implanti neatkarīgi no zobu implanta ražotāja veiksmīgi oseointegrējas 95‒100% gadījumos. Maz ir tādu nozaru, kas var lepoties ar šādu rezultātu. Tas ir daudz drošāks risinājums nekā zobu kronīši un tiltiņi. Zobu implanta veiksmīgu oseointegrēšanos ietekmē dažādi faktori (ģenētika, mutes higiēna, kaula biezums, smaganu biezums, operācijas kvalitāte utt.), bet viens no faktoriem ir zobu implanta kvalitāte. Izvēloties labāku zobu implantu, jūs palielināt veiksmīgas ārstēšanas varbūtību.

Straumann Roxolid SLA

Straumann ir lielākais zobu implantu ražotājs pasaulē, implantoloģijas pionieris, pirmais zobu implants pirms 40 gadiem. Zobu implanti tiek ražoti Šveicē, izmantojot modernākās tehnoloģijas ar īpašu kvalitātes kontroles sistēmu aprīkotā rūpnīcā.
Straumann ir zobu implantu ražošanas uzņēmums, kas iegulda visvairāk līdzekļu pētniecībā, tāpēc visas zobu implantu tehniskās īpašības ir pamatotas ar zinātniskiem pētījumiem. Implanti tiek ražoti no patentēta Roxolid sakausējuma (titāns un cirkonijs), kam piemīt lieliskas dzīšanas īpašības, turklāt tas ir par 30% izturīgāks par parastu titāna zobu implantu. Implanta virsma apstrādāta ar smilšu strūklu un skābi (SLA) kas veicina veiksmīgu oseointegrāciju. Straumann Roxolid SLA implanta oseointegrācijas laiks ir par 25% ātrāks kā citām zobu implantu sistēmām - protezēšanu iespējams veikt jau pēc 6-8 nedēļām. Implanta formu dažādība ļauj izvēlēties piemērotāko implantu atbilstīgi pacienta kaula un smaganu tipam un stāvoklim. Pateicoties speciālai implanta un kronīša balsta konstrukcijai, tiek izveidots īpaši stiprs savienojums, kas pasargā implantu no baktēriju iekļūšanas tajā un tādā veidā arī no apkārtējo audu iekaisuma, vai balsta skrūves atskrūvēšanās vai nolūšanas laika gaitā.
Straumann ir pasaules zobu implantu tirgus līderis. Nesen Gēteborgas Universitāte Zviedrijā veica milzīgu pētījumu, kurā piedalījās 800 zobārstniecības klīnikas. Pētījuma rezultāti liecina, ka deviņu gadu laikā Straumann zob implanti, salīdzinot ar citu ražotāju implantiem, tika zaudēti 6 līdz 60 reizes retāk! Tātad Straumann implanti gandrīz 100% gadījumos oseointegrējas.
Straumann izstrādājumiem ir mūža garantija, kas ir spēkā vairāk nekā 70 valstīs. Neatkarīgi no tā, kur jūs atrodieties, ja tajā valstī ir ārsts, kas strādā ar implantiem, viņš zinās, kur atrast Straumann un kā jums palīdzēt.

Straumann Roxolid SLActive

Straumann Roxolid SLActive ir unikāls, un ļoti iespējams - vislabākais zobu implants pasaulē. ASV un Vācijā šī zoba implanta pārdošanas apjomi sastāda 50% no visiem pārdotajiem Straumann implantiem.
Papildus visām Straumann zobu implantu priekšrocībām šim implantam ir unikāla virsma. Zobu implants tiek ražots bezskābekļa vidē un tiek pārdots speciālā šķīdumā, tādēļ zobu implanta virsma nav pārklāta ar gaisā esošajiem ogļūdeņražiem. Lai implants varētu oseointegrēties pēc tā ievietošanas kaulā, cilvēka organismam jāveic divas darbības – jāatbrīvojas no bojātā kaula daļiņām, kas rodas implanta ieskrūvēšanas laikā, un no zobu implanta virsmas jāattīra gaisā esošie ogļūdeņraži. Tā kā Straumann SLActive implanta virsma ir tīra, organismam ir divreiz mazāk darba. Turklāt zobu implanta virsma ir ķīmiski aktīva un hidrofila (piesaista šķidrumu). Tā pārklāta ar negatīviem hlora joniem, kuri piesaista un aktivizē asinīs esošos trombocītus. Jau 14. minūtē ap implantu sāk veidoties fibrīnu tīkls, trīs dienas pēc implantācijas osteoblasti sāk veidot jaunu kaulu, pēc septiņām dienām sāk veidoties kristāliskas formas kaula matrica, bet pēc 21 dienas ir izveidojusies pilnīga stabilitāte.
Šāda procesa norise rada divus ieguvumus. Pirmais ieguvums ‒ pētījumu rezultāti rāda, ka, nemainot ārstēšanas metodiku un strādājot ar šo implantu, komplikāciju skaits samazinās par 50%, bet zobu implanta veiksmīga oseointegrācija (ieaugšana) pat sarežģītos gadījumos sasniedz gandrīz 100%. Otrais ieguvums ‒ drošu zobu protezēšanu var veikt jau pēc 3‒4 nedēļām!

Neodent

Neodent ir brazīliešu uzņēmums, kas darbojas divdesmit gadus. Zobu implanti tiek ražoti Brazīlijā. Tie ir pietiekoši augstas kvalitātes zobu implanti, kam piemīt visas implantiem raksturīgās īpašības – veiksmīga oseointegrācija un ilgmūžīgums. Neodent zobu implanti tiek ražoti no aukstā kausējuma ceturtās pakāpes titāna. Zobu implanta virsma tiek apstrādāta ar smilšu strūklu un skābi. Zobu implanta forma ir nedaudz agresīvāka, tam ir pašieskrūvēšanās elementi. Zobu implantam ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība.